Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Partizánska cesta (Bývalý areál Cementární)
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1123 - 1123 EUR
    základná mzda 803,- € + 320,- € variabilná zložka, + zákonné príplatky vrámci zákonníka práce + navýšenie platu po skúšobnej dobe bude predstavené na pohovore

    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme skúseného a manuálne zručného údržbára s praxou, ktorého pracovnou náplňou bude hlavne:

- starostlivosť o novovybudovanú plne automatizovanú linku na spracovanie PET fliaš
- oprava a výmena ložísk, dopĺňanie prevádzkových kvapalín, mazanie...

Medzi ďalšie povinnosti patrí:
- vykonáva pravidelnú ako aj operatívnu údržbu a opravu technologických zariadení a náradia
- zabezpečuje požiadavky na náradie, špeciálne náradie, mechanické technologické prípravky pre potreby výrobného úseku a zodpovedá za ich údržbu a opravy (v prípade potreby využíva služby externých firiem)
- navrhuje a konštrukčne realizuje mechanické a elektrické prípravky a vedie evidenciu týchto prípravkov
- zodpovedá za presnú evidenciu a pravidelnú inventarizáciu technologických zariadení, náhradných dielov, prístrojov a náradia používaného vo výrobe
- zodpovedá za presnú evidenciu a pravidelnú inventarizáciu skladu náhradných dielov a mazív
- spolupracuje pri vypracovávaní metodických postupov používania a údržby technologických zariadení vo výrobe
- dohliada na stav evidencie prevádzkových denníkov technologických zariadení vo výrobe
- spolupracuje s majstrami, operátormi a s ďalšími zainteresovanými pracovníkmi pri riešení problémov z hľadiska používaných technológií

Pracovná doba:
- jednozmenná prevádzka (prac. čas od 7:00 do 15:30 alebo od 6:00 do 14:30 )
- nepretržitá prevádzka (12 hod. zmeny)

Benefity a ďalšie výhody:

- mesačné odmeny,
- koncoročné odmeny,
- odmeny za zlepšovacie návrhy,
- stravné lístky v hodnote 5€,
- príspevok na dopravu do zamestnania,
- valorizácia miezd,
- príspevok za nábor nových zamestnancov,
- pitný režim na pracovisku,
- vianočné balíčky,
- bezproblémové parkovanie

Informácie pre uchádzača:

Chceš sa stať súčasťou rozvoja recyklačného priemyslu na Slovensku ? Chceš pracovať na najmodernejšej recyklačnej linke na PET fľaše v širokom okolí? V Tvojom slovníku sa nenachádzajú slová nedá sa, neviem, nechcem ? Máš chuť napredovať ?
Ak je väčšina Tvojich odpovedí kladných, radi Ťa privítame v našom tíme.
Ďakujeme za zaslanie profesného životopisu kliknutím na - email alebo na Reagovať na ponuku.
Prípadné otázky Vám zodpovieme telefonicky v pracovných dňoch od 08:00 do 16:00 hod.
Dovoľujeme si Vás informovať, že na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Všeobecne požadované znalosti:

Hľadáme skúseného a manuálne zručného údržbára s praxou
- prax na podobne pozície min 2 roky
- znalosti technologických procesov a metód používaných vo výrobe
- zváračský preukaz výhodou
- manuálna zručnosť
- technická gramotnosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- organizovanie a plánovanie práce

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B