Výrobný riaditeľ v energetickej spoločnosti - Česká republika

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    ČR + cestovanie na SR, do Chorvátska a Gruzínska
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2900 - 3500 EUR
    Mzda bude upresnená počas výberového procesu v závislosti od Vašich predchádzajúcich skúseností a kvalifikácie.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre klienta v Českej republike - spoločnosť, ktorá zaisťuje kompletný servis pre energetický sektor od budovania zdrojov výroby elektrickej energie po jej distribúciu koncovým zákazníkom, ktorá sa orientuje na obnoviteľnú energiu a prevádzkuje vodné a fotovoltaické elektrárne, aktuálne hľadáme zamestnanca na pozíciu Výrobný riaditeľ.

Popis pracovnej náplne:

o Strategicky riadiť oblasť rozvoja výroby energie z obnoviteľných zdrojov – tepelné elektrárne, fotovoltaické elektrárne, vodné elektrárne (CZ, SK, HR, GE)
o Spolupracovať na celkovom riadení a zaistení bezproblémového chodu výroby s ohľadom na stanovené ciele spoločnosti (stanovenie výrobných plánov a kontrola ich dodržiavania)
o Viesť, motivovať, hodnotiť a kontrolovať výkon podriadených a vedúcich pracovníkov prevádzkového oddelenia.
o Aktívne sa zúčastňovať na jednaniach v elektrárniach v Českej republike, Slovenskej republike, Chorvátsku a Gruzínsku.
o Optimalizovať postupy a procesy výroby z hľadiska technológie, produktivity, kvality a bezpečnosti
o Riadiť a koordinovať technické a investičné projekty v rámci výrobných spoločností
o Riadiť a aktívne sa podieľať na spracovaní, vyhodnotení a kontrole technickej a projektovej dokumentácie pre výrobu
o Zaisťovanie údržby zariadení elektrární (preventívne plány údržby tepelných, vodných a fotovoltaických elektrární)
o Spracovávať ročný plán výroby elektriny a tepla
o Vykonávať dohľad v spolupráci s Technickým riaditeľom nad rekonštruovanými a novo budovanými energetickými celkami
o Zabezpečovanie spracovania analýz a informácií o stave výroby pomocou pravidelných reportov
o Spracovávať interné dokumenty potrebné pre prevádzku elektrární
o Zaisťovať komunikáciu s úradmi v rámci riešenia licencií, povolení atď.
o Samostatne riešiť reklamácie, definovať nápravné preventívne opatrenia
o Spracovávať technické aj ekonomické dokumenty potrebné pre rekonštrukcie elektrární
o Spracovávať technické aj ekonomické podklady pre akvizície nových elektrární
o Sledovať legislatívu v oblasti energetiky v CZ, SK, HR, GE
o Aktívne sa podieľať na zavádzaní nových procesov vo výrobe

Benefity a ďalšie výhody:

o Plný pracovný úväzok na dobu neurčitú s nástupom podľa dohody
o Motivujúce mzdové ohodnotenie vrátane zamestnaneckých benefitov
o Zaujímavú a zodpovednú prácu
o Možnosti odborného rozvoja a vzdelávania
o Prácu v priateľskom kolektíve a krásnom slnečnom prostredí (kancelária na 9 posch.)
o Príspevok na stravovanie
o Občerstvenie na pracovisku
o Príspevok na dôchodkové pripoistenie
o 25 dní dovolenky
o Firemný tarif s dátami na mieru a ponukou pre rodinu
o Príspevok na jazykové kurzy

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite CV na email alebo nás kontaktujte telefonicky našu kontaktnú osobu: Ing. Róbert Jopek +421 908 63 44 71

Všeobecne požadované znalosti:

- SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
- komunikačné schopnosti slovom aj písmom
- znalosť anglického jazyka slovom aj písmom – technická slovná zásoba
- znalosť ruského jazyka výhodou
- vysoké pracovné nasadenie, záujem rozvíjať sa a k práci pristupujete iniciatívne
- komunikativny, samostatný, spoľahlivý a zodpovedný
- aktívny vodič s VP sk. B
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti a znalosti
- časová flexibilita a odolnosť voči stresu

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B