custom-banner

Customer care agent with Italian and English (Ref. č.: 1-6-34516/PF)

29.03.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000 - 1200 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Are you communicative, do you enjoy helping others and you would not last long in a dull administrative environment?

This position offers dynamic, active and friendly environment where you can be in touch with clients and learn a lot in the process. Your main responsibilities will be:

- Helping customers answer their questions and inquiries via telephone, email or other media
- Keeping standards of the company in every case
- Keeping records of interactions for future needs
- Working with systems in order to find needed information about clients
- Cooperation with other departments if needed
- Following-up on customer inquiries if needed

Iné výhody:

As an employee of the company, you will have access to the benefit package including for example 2 extra vacation days, contribution to language courses and more.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Taliansky jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Do you believe that you are right fit for the position?
The requirements are easy, so if you can communicate fluently in English and Italian, both in a written form and verbally, have pro client attitude and have strong communication skills, click on APPLY.
If you have previous experience from a client facing position, it may be your advantage but it is not necessary.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:

Nám SNP 1, Bratislava, 81101