custom-banner

Obchodný zástupca pre SR trh

08.04.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Typ pracovnej ponuky: Obchod; Account manager, Key account manager, Obchodný zástupca, Predajca pyrotechniky
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Fix. 800€ btto/mes. + zaujímavá variabilná zložka mzdy; priemerná mzda je okolo 2000€ btto/mes.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máte proaktívny prístup, obchodného ducha a ste orientovaný na výsledky? Radi si organizujete svoj pracovný čas a máte radi flexibilitu? Pre nášho klienta, stabilnú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá sa zaoberá projekciou, realizáciou a údržbou detských ihrísk a športovísk, hľadáme samostatného, zodpovedného Obchodného zástupcu, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
- starostlivosť o súčasných klientov
- komunikácia so zákazníkom (architekti, projektanti, mestá, obce, developeri)
- príprava projektu, výber vhodných herných prvkov
- prezentovanie a predávanie produktov z portfólia spoločnosti
- príprava cenových ponúk
- prezentácia firemného portfólia na konferenciách, výstavách
- reporting

Iné výhody:

- mobil, notebook aj na súkromné účely
- práca najmä v teréne a z domu
- kompletné zaučenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

- komunikačné, prezentačné zručnosti
- proaktívny prístup k práci
- time management
- AJ - pasívne, vedieť porozumieť čítanému textu
- aktívny vodič, ochota cestovať po SR