Hľadáme pracovníkov do eshopu s elektronikou s možným nástupom ihneď.

23.05.2020 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava, Senec; Pezinok
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): od 4 € / hod. + bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak máte záujem o brigádu v prestížnom eshope, ktorý sa zaoberá predajom širokého sortimentu, ako je elektronika, drogéria, kozmetika a pod., tak toto je ponuka práve pre vás. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu a možnosť nastaviť si zmeny podľa svojich potrieb. Samozrejmosťou je zaujímavé platové ohodnotenie s možnosťou týždenných záloh a nástup je možný ihneď.

Vašou náplňou práce bude:

* príjem rôzneho tovaru - drobná elektronika, drogéria, kozmetika, náčinie, a pod.
* kontrola a naskladňovanie tovaru, práca so skenerom a PC
* príprava a kompletizácia objednávok
* balenie tovaru a prípava na expedíciu

Iné výhody:

* mzda od 4 € / hod. + výkonnostné bonusy, príplatky a gastrolístky
* poskytovanie týždenných záloh
* práca na dve 12-hod. zmeny
* možnosť individuálneho plánovania zmien s koordinátorom
* moderný sklad, čisté pracovisko

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

* zodpovednosť
* chuť pracovať
* pozitívny prístup