custom-banner

Hľadáme šikovných ľudí na prácu s pokladňou v Nitre! Možnosť voľby zmien, zaškolenie na pokladňu!

29.03.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Pokladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,4 EUR/hod.
5,40€/hod. brutto + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca v nitrianskej filiálke jedného z najväčších diskontných obchodných reťazcov v Európe.

Náplň práce:
- práca s registračnou pokladňou
- obsluha zákazníkov
- manipulácia s potravinami a spotrebným tovarom
- dopĺňanie tovaru do regálov
- likvidácia obalových materiálov a udržiavanie poriadku

Pred nástupom je nutné absolvovať vstupnú lek. prehliadku u Vášho obvodného lekára

Iné výhody:

- možnosť dohodnúť sa na zmenách
- pokiaľ nemáte prax, možnosť zaškolenia na pokladne priamo v obchodnom reťazci
- práca vhodná pre študentov, nezamestnaných na úrade práce, ženy na rodičovskej dovolenke, alebo popri zamestnaní

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- platný preukaz na prácu s potravinami
- zodpovedný prístup k práci
- min. vek 18 rokov
- nutnosť absolvovať vstupnú lekársku prehliadku