Práca z domu stráženie detí

08.04.2020 Tibox servis, s. r. o.
Miesto práce: z Domu
Brezno, okres Hlohovec, okres Ilava, Partizánske, Šaľa, Topoľčany; Čadca, Dunajská Streda, Nové Mesto nad Váhom, Senica
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Služby, Telekomunikácie, Zákaznícka podpora; Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: od 4.5.2020
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 7

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Starostlivosť o malé deti s nariadenou ústavnou starostlivosťou. Práca sa vykonáva v domácom prostredí.

Informácie pre uchádzača:

www.pracenadoma.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Baliaca činnosť manipulácia s tovarom. Čistiace a upratovacie práce. Kuriérske služby.

Oblasť pôsobenia:

Skladovanie a uskladňovanie

Adresa:

Tibox servis, s. r. o.
Osadná 2
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Fridrich
Osadná 2, Bratislava, 83103, Slovenská republika