Sústružník CNC

10.04.2020 AGA priemyselný park s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves
Radlinského 23
05201

Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; CNC programátor, Frézár, sústružník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,47 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti na modernom CNC sústruhu, nie vymieňanie série kusov ale náročná ale zaujímavá práca kusová opakovaná
Práca na trvalý pracovný pomer dlhodobo a doma
Možnosť odborného a kariérneho rastu
K základnému platu je možné získať:
Osobné hodnotenie do 1,-EUR/hod za viac profesné zručnosti, dvoj strojovú obsluhu klasického sústruhu SN 50, oprávnenia a certifikáty
Prémia do 15% zo základnej mzdy (0,82,-EUR/hod.) za plnenie výkonu a dohodnutých kritérií.
13. a 14. plat podľa dosahovaných osobných výsledkov a výsledkov firmy
Strava zabezpečená externým dodávateľom,
Možnosť práce aj na živnosť od 10,-€/hod. podľa výkonu a odbornej spôsobilosti

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
5,47 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 3. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 3. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pohovor, testy

Náplň (druh) práce
Trieskové obrábanie dielcov na veľkom CNC sústruhu, obežný priemer nad lôžkom 1000 mm. točná dĺžka 5 000mm. Programovanie v r.s. Fanuc a sústruženie na klasickom sústruhu SN 50C.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 22:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
  • samostatnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Vyučený v odbore, programovanie CNC kovoobrábacích strojov, výhoda pri ovládaní systému FANUC, znalosť čítania výkresov, zodpovedný prístup k práci a zadaným úlohám, schopnosť racionálne využívať zverené stroje a náradie, iniciatíva a návrhy na zlepšovanie procesov, preukaz viazača bremien a žeriavnický preukaz výhodou, rešpektovanie nadriadených a stotožnenie sa s firemnou kultúrou spoločnosti.

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • pozornosť