custom-banner

NÁSTROJÁR ( obrábanie zváranie hliník oceľ )

28.03.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Nástrojár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Od 1200 EUR brutto + príplatky (nástrojár junior) Od 1700 EUR brutto + príplatky (nástrojár senior) - konečná výška mzdy nie je pevne stanovená
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca na PC (SAP, Excel, Word, email)
- montáž a demontáž, leštenie a čistenie nástrojov
- preventívna údržba nástrojov a obsluha strojov
- korekcia výrobnej linky
- nastavenie lisu
- správny výber materiálu
- schopnosť orientácie vo výkresových dokumentáciách
- schopnosť kaliť a merať oceľ
- vedenie dokumentácie nástrojárne

Iné výhody:

- práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automotive
- príspevok na cestovanie 6 centov/km na cestu do a z práce
- 5,20 Eur/deň stravná jednotka (zamestnancovi sa zráža 1,72 Eur/deň)

• Príspevok do DDS (3. pilier)
• Široká škála sociálnych a individuálnych benefitov
• 13 plat

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Technické myslenie
ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke