ČSOB

Produktový manažér pre oblasť bežných účtov pre občanov Zástup za materskú dovolenku

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Baví ťa uvažovať nad tým, ako urobiť veci lepšie?
*Zaujíma ťa oblasť bankovníctva a tiež si myslíš, že bežné účty nemusia byť vôbec až tak bežné a nudné? ??
*Máš odvahu hájiť klientove záujmy v rámci pracovného tímu a dokážeš súčasne pri tom zvážiť aj to, čo to prinesie pre banku?
*Ak si odpovedal na všetky otázky „áno“, hľadáme na pozíciu Produktový manažér pre bežné účty pre občanov možno práve Teba.
*Čo bude tvojou úlohou?
*Tvojou úlohou analyzovať klientske správanie v oblasti daily banking, vyhodnocovať trendy v klientskych očakávaniach aj v konkurencii a na základe toho definovať klientsku ponuku a riadiť kampane. Navyše budeš mať jedinečnú príležitosť byť pre definovaní nových procesov v rámci nového core systému, takže svoje produkty budeš skutočne poznať od A do Z.
*Čo presne bude náplňou Tvojej práce?
*sledovanie a analýza potrieb klientov a trendov v oblasti bežných účtov, daily banking
*vyhodnocovanie aktuálneho stavu a návrh úprav v cene, podmienkach, procese
*neustále prehodnocovanie produktového portfólia a definovanie a riadenie zmien, migrácií, čistení
*príprava marketingových aktivít a kampaní zameraných na oblasť bežných účtov
*analýza obchodných výsledkov banky vo zverenej oblasti vyhodnocovanie klientskeho portfólia a správania klientov pre danú produktovú oblasť

Upresnenie platových podmienok

od 1350 €

Benefity a ďalšie výhody

základná mesačná mzda sa pohybuje od 1 350 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie #LI-LD

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

*Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*Čo potrebujeme my od Teba? Si results-oriented. Dokážeš znalosť klientskych potrieb pretransformovať do jedinečnej ponuky a kampaní, ale súčasne vieš spočítať, čo to banku bude stáť a čo tým získa.
*Máš vysokú mieru sebamotivácie a sebadisciplíny. S kolegami si pomáhate, ale v svojej oblasti si hlavným expertom ty, svoje day-to-day aktivity si riadiš a plánuješ sám.
*Potrebuješ dostatočnú dávku asertivity, aby si vedel povedať, že „good enough“ v tomto prípade nestačí a proste sa to musí urobiť inak.
*Máš zmysel pre detail. Tvojou náplňou práce bude aj veľa drobných aktivít, ktoré môžu výrazne zavážiť v konečnom výsledku.
*Potrebuješ vytrvalosť a schopnosť doťahovať veci. Každá zmena vyžaduje opateru, pravidelné vyhodnocovanie a následný „každodenný“ finetunning.
*Požiadavky:
*vysokoškolské vzdelanie v oblasti ekonómie, marketingu, matematiky
*prehľad o oblasti daily banking, bežných účtov
*samostatný a aktívny prístup k riešeniu úloh
*precíznosť, iniciatívnosť, kreativita
*MS Office na užívateľskej úrovni (MS Excel – na pokročilej úrovni)
*znalosť anglického jazyka výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie