custom-banner

Máš skúsenosti na lakovni? Alebo s montážou? Tak poď pracovať k nám!! Zarábaj 1155€ a my ti zabezpečíme dopravu alebo ubytovanie. Nástup možný IHNEĎ!!!

03.07.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: okres Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Zámky, okres Piešťany, okres Prievidza, Topoľčany, Trnava; Holíč, Senica
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba; Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + príplatok za nočnú prácu (60€-120€) + od 2. odpracovaného mesiaca individuálna osobnostná prémia až do výšky 185€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáž:
- obsluha montážnych liniek
- montáž jednotlivých dielov (svetlá, prevodovka, kolesá, ...)
- skrutkovanie, nitovanie, lepenie

Lakovňa:
- príprava karosérie na lakovanie
- nanášanie chemických látok a následné dokončenie lakovacieho procesu karosérie
- vizuálna kontrola a odstraňovanie chyby laku na karosérii
- spôsob nanášania laku je ekologický, využívajú sa len vodou riediteľné farby

Iné výhody:

- od 2.odpracovaného mesiaca individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185€
- príplatky za prácu v noci 60€ - 120€
- príplatky za prácu nadčas
- príplatky za prácu počas víkendov, sviatkov
- zabezpečená teplá strava v jedálni a celoročný pitný režim
- možnosť kariérneho rastu
- doprava zabezpečená zo širokého okolia
- možnosť ubytovania
- benefit čerpania záloh

Životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosím posielajte na uvedený email, prípadne volajte na tel. číslo 0948 193 824.
Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- prax na oddelení lakovne alebo montáže
- prax v automobilovom priemysle výhodou
- manuálna zručnosť
- chuť a ochota pracovať na 3 zmeny
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav (dobrý zrak)