Vaša práca
je naším poslaním.

Máš skúsenosti s kvalitou? Tak poď pracovať k nám!! Zarábaj 1155€ a my ti zabezpečíme dopravu alebo ubytovanie. Nástup možný IHNEĎ!!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- komplexná kontrola vozidla (vnútorného, vonkajšieho vybavenia a vozidlovej dokumentácie)
- overovanie funkcie vozidla vodnou skúškou a testovacou jazdou

Upresnenie platových podmienok

850€ + príplatok za nočnú prácu (60€-120€) + od 2. odpracovaného mesiaca individuálna osobnostná prémia až do výšky 185€

Benefity a ďalšie výhody

- od 2.odpracovaného mesiaca individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185€
- príplatky za prácu v noci 60€ - 120€
- príplatky za prácu nadčas
- príplatky za prácu počas víkendov, sviatkov
- zabezpečená teplá strava v jedálni a celoročný pitný režim
- možnosť kariérneho rastu
- doprava zabezpečená zo širokého okolia
- možnosť ubytovania
- benefit čerpania záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosím posielajte na uvedený email, prípadne volajte na tel. číslo 0948 193 824.
Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- prax na oddelení kvality
- prax v automobilovom priemysle výhodou
- stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- zmysel pre detail
- manuálna zručnosť
- chuť a ochota pracovať na 3 zmeny
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B