AP účtovník s nemeckým jazykom (Ref. č.: PR/022501)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

* Náplň práce:
* Príprava a spracovanie podkladov pre zaúčtovanie
* Účtovanie prijatých faktúr / dobropisov / ťarchopisov (okrem dlhodobého majetku)
* Účtovanie a kontrola agendy poistných udalostí, mesačné spracovávanie stavu zúčtovaných a zaplatených poistných udalostí
* Zakladanie a správa účtov dodávateľov
* Účtovanie rezerv a nevyfakturovaných dodávok
* Aktivity súvisiace s mesačnou / ročnou uzávierkou
* Spracovávanie štatistických a iných zákonom stanovených výkazov

Benefity a ďalšie výhody:

* Benefity:
* Teambuildingy
* Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
* Finančný príspevok na jazykové kurzy
* Multisport Program pre Váš aktívný voľný čas
* Home office
* Možnosť kariérneho postupu a spolupráca na kariérnom rozvoji

Všeobecne požadované znalosti:

* OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI
* predchádzajúca prax na obdobnej pozícii aspoň 2 roky
* znalosť problematiky podvojného účtovníctva
* pokročilá znalosť MS Excel
* orientácia na detail, precíznosť, schopnosť určovať si priority a pracovať samostatne

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
    Slovenský jazyk (pokročilý - C1)

Iné znalosti:

Fakturácia, Microsoft Excel, Podvojné účtovníctvo