custom-banner

Instagram a Facebook máš v malíčku? Si dobrý v komunikácií na sociálnych sieťach? Zašli nám svoj životopis na pozíciu Social media coordinator

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Cítiš sa doma v komunikácií na sociálnych sieťach? Máš chuť pracovať pre medzinárodnú firmu a zlepšovať svoje social media skills? Chceš začať s budovaním svojej kariéry? Ak odpoveď znie áno, určite nám pošli svoj životopis.

Tvoja náplň práce:
- Budeš komunikovať a zapájať sa do diskusií na sociálnych sieťach
- Proaktívne rozvíjať konverzácie na sociálnych sieťach za cieľom spoznať followerov
- Pridávať komentáre pod príspevky firemných influencerov a na označených príspevkoch od komunity
- Ak sa objavia negatívne správy a príspevky o firme, tvojou úlohou bude situáciu odkomunikovať a vyriešiť
- Vytvárať pozitívne vzťahy s komunitou na sociálnych sieťach
- Ďalšie ad-hoc úlohy

Benefity a ďalšie výhody:

- 13. plat
- referral bonus za odporúčanie vhodného kandidáta 500 - 1000€
- životné poistenie
- 5 dní dovolenky navyše ( Sick days)
- Home office

Informácie pre uchádzača:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Všeobecne požadované znalosti:

Prax so spravovaním sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Pinterest)
Komunikačné zručnosti
tímový duch
Anglický jazyk a Nemecký jazyk na úrovni B2

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)