custom-banner

PRÁCA S OKAMŽITÝM NÁSTUPOM! Stačí preukaz a prax na NZV ! Nenáročná práca na 2 zmeny V SKLADE v Senci so mzdou 950€ !!! Doprava aj z Vášho mesta!

25.05.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Galanta, Šaľa, Senec
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 950€ + 13. a 14. plat v plnej výške
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vyskladňovanie tovaru podľa objednávok
- príprava paliet a boxov na vyskladenie tovaru
- balenie paliet na baliacom stroji
- plnenie požadovaných výkonov
- inventúry

Iné výhody:

- práca na 2 zmeny
- 8 hodinové zmeny
- 13. a 14. plat v plnej výške
- ostatné zamestnanecké benefity
- ZABEZPEČENÁ DOPRAVA
- spravodlivý prístup

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím posielajte svoje životopisy, prípadne volajte na telefónne číslo 0948 942 345. Každý uchádzač bude kontaktovaný!

Ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- preukaz na nízkozdvižný vozík
- zodpovednosť, samostatnosť
- pracovitosť
- ochota pracovať na 2 zmeny