custom-banner

PRÁCA PRE VODIČOV VZV! Mzda až 1 048€!!! Doprava ZDARMA!

03.07.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Trnavský kraj; okres Galanta, okres Hlohovec, okres Nitra, Partizánske
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 890€ + bonusy (1. mesiac 5 % zo mzdy, 2. mesiac 10 % zo mzdy, 3. mesiac už 15 % zo mzdy - 136,8€ - ostáva) + príplatky za nadčasy, prácu v noci a cez víkendy + stravné lístky na každý deň v hodnote 3,83€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- naskladňovanie materiálu
- kontrola dodávky
- výkladky kamiónov
- inventúry
- záskok za pickera

Iné výhody:

- práca na 2/3 zmeny
- možnosť práce nadčas
- doprava plne hradená zamestnávateľom
- doprava je zo širokého okolia (Topoľčany, Nové Zámky, Levice, Komárno, Piešťany...)
- stravné lístky 3,83 € za KAŽDÝ DEŇ
- zvýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe
- rastúce prémie:
1. mesiac 5 %
2. mesiac 10 %
3. mesiac 15 %
- možnosť rýchleho kariérneho postupu

V prípade záujmu posielajte svoje životopisy, prípadne volajte na telefónne číslo 0948 942 345. Každý uchádzač bude kontaktovaný. Ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- platný preukaz VZV
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- tímová práca
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- základná matematická gramotnosť