Administratívny pracovník, Specjalista ds. Obsługi Klienta

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

Pracując z nami na tym stanowisku będziesz:

- profesjonalnie doradzał naszym klientom i współpracownikom mówiącym w języku czeskim lub słowackim w kwestiach posprzedażowych i nie tylko, zgodnie z zasadami i procedurami Firmy,

- ratował Klubowiczów wyjaśniając sprawy zagubionych i uszkodzonych przesyłek międzynarodowych,

- wprowadzał nowe osoby do Klubu DuoLife, pomagając im stawiać pierwsze, najważniejsze kroki,

- uczestniczył w realizowaniu wyjątkowych projektów na rynku, którego będziesz opiekunem,

- miał bezpośredni wpływ na rozwój Firmy i jej struktur

zajmował się tłumaczeniami drobnych tekstów i bieżących materiałów
- okazjonalnie brał udział w konferencjach jako tłumacz i opiekun zagranicznych gości

- nawiązywał znajomości wśród Liderów, poznając nieprzeciętne osoby z różnych szczebli klubowej hierarchii

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Ponúkaný plat

do ustalenia

Iné výhody

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - jednak jesteśmy elastyczni jeśli wolisz inną formę współpracy

pracę z ludźmi, dla których współpracownik zawsze jest partnerem

satysfakcjonujące i stosowne do kompetencji wynagrodzenie

prywatną opiekę medyczną

ubezpieczenie na życie

codzienne wyżywienie w postaci obiadów o wartości 350 zł

kuchnię, gdzie przyrządzisz aromatyczną kawę, herbatę w dziesiątkach smaków z cytryną, miodem, imbirem lub sokiem malinowym :)

suplementację na terenie firmy

miesięczne deputaty produktów DuoLife i możliwość zakupów w cenach pracowniczych

miejsce parkingowe

możliwość współtworzenia i rozwoju polskiej firmy

rozwojowe, międzynarodowe środowisko pracy

Miesto práce

Slovenská republika

praca zdalna / Kraków (Polska)

Termín nástupu

kwiecień 2020

Informácie pre uchádzača

Zapraszam do aplikowania:

Požadované vzdelanie

úplné stredoškolské s maturitou

Ďalšie požiadavky na pracovníka

znajomość języka czeskiego i słowackiego w stopniu biegłym - warunek konieczny
- znajomość języka polskiego

- umiejętność analitycznego myślenia i inicjatywę w rozwiązywaniu problemów

- umiejętność wyznaczania priorytetów i rzetelność przy wykonywaniu swoich obowiązków

- bardzo dobrą organizację czasu i miejsca pracy samodzielność i pracę z zaangażowaniem

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Český jazyk
    Poľský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno