Administratívny pracovník, Specjalista ds. Obsługi Klienta

27.03.2020 DuoLife S.A.
Miesto práce: Slovenská republika, praca zdalna / Kraków (Polska)
Poľsko, Slovenská republika; Bardejov, okres Kežmarok, okres Levoča, Medzilaborce, okres Poprad, okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa, okres Svidník
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník, Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Termín nástupu do práce: od 18.3.2020 do 17.4.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Administratívny pracovník, Specjalista ds. Obsługi Klienta Náplň práce Pracując z nami na tym stanowisku będziesz: - profesjonalnie doradzał naszym klientom i współpracownikom mówiącym w języku czeskim lub słowackim w kwestiach posprzedażowych i nie tylko, zgodnie z zasadami i procedurami Firmy, - ratował Klubowiczów wyjaśniając sprawy zagubionych i uszkodzonych przesyłek międzynarodowych, - wprowadzał nowe osoby do Klubu DuoLife, pomagając im stawiać pierwsze, najważniejsze kroki, - uczestniczył w realizowaniu wyjątkowych projektów na rynku, którego będziesz opiekunem, - miał bezpośredni wpływ na rozwój Firmy i jej struktur zajmował się tłumaczeniami drobnych tekstów i bieżących materiałów - okazjonalnie brał udział w konferencjach jako tłumacz i opiekun zagranicznych gości - nawiązywał znajomości wśród Liderów, poznając nieprzeciętne osoby z różnych szczebli klubowej hierarchii Druh pracovného pomeru hlavný pracovný pomer Ponúkaný plat do ustalenia Iné výhody zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - jednak jesteśmy elastyczni jeśli wolisz inną formę współpracy pracę z ludźmi, dla których współpracownik zawsze jest partnerem satysfakcjonujące i stosowne do kompetencji wynagrodzenie prywatną opiekę medyczną ubezpieczenie na życie codzienne wyżywienie w postaci obiadów o wartości 350 zł kuchnię, gdzie przyrządzisz aromatyczną kawę, herbatę w dziesiątkach smaków z cytryną, miodem, imbirem lub sokiem malinowym :) suplementację na terenie firmy miesięczne deputaty produktów DuoLife i możliwość zakupów w cenach pracowniczych miejsce parkingowe możliwość współtworzenia i rozwoju polskiej firmy rozwojowe, międzynarodowe środowisko pracy Miesto práce Slovenská republika praca zdalna / Kraków (Polska) Termín nástupu kwiecień 2020 Informácie pre uchádzača Zapraszam do aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-obslugi-klienta-z-jezykiem-czeskim-slowackim/4823-2875-25-f28-3253.html Požadované vzdelanie úplné stredoškolské s maturitou Ďalšie požiadavky na pracovníka znajomość języka czeskiego i słowackiego w stopniu biegłym - warunek konieczny - znajomość języka polskiego - umiejętność analitycznego myślenia i inicjatywę w rozwiązywaniu problemów - umiejętność wyznaczania priorytetów i rzetelność przy wykonywaniu swoich obowiązków - bardzo dobrą organizację czasu i miejsca pracy samodzielność i pracę z zaangażowaniem

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Český jazyk
Poľský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Produkcja suplementów diety.

Adresa:

DuoLife S.A.
Topolowa 22
Więckowice
Poľsko
myduolife.com/

Kontaktné údaje:

Klaudia Plewa
Topolowa 22, Więckowice, 32-082, Poľsko
Tel: 533006830