Vaša práca
je naším poslaním.

Chceš prácu v Ilave? Poď pracovať ako picker do chladného skladu s platom 1100€!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Ilava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Práca v chladenom sklade ( cca 1-2 stupne )
- Pracovná doba 14:00 – 22:00 / 22:00 - 06:00 ( + občasne sobota)
- Pickovanie tovaru pomocou slúchadla (nie práca so skenerom)
- práca s NZV (školenie vám zabezpečíme)

Upresnenie platových podmienok

880,-€ + výkonnostný bonus (priemerne 25-30% zo mzdy) + príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v stabilnej firme
- Školenie na NZV
- Motivujúca pracovná atmosféra charakteristická vzájomnou úctou
- Moderné prostredie s najnovšími technológiami
- Individuálny prístup, konštruktívna spätná väzba a rozvoj
- Atraktívne platové ohodnotenie a benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Životopis, prosím, zasielajte po kliknutí na "reagovať na ponuku", príp.volajte na tel.číslo 0948 940610. Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- ochota a chuť pracovať
- dobry fyzický stav
- spoľahlivosť, zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie