custom-banner

AKTUÁLNE ! Práca pre pickerov do skladu v Ilave !

25.05.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Púchov; Dubnica nad Váhom, Ilava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 880€ + výkonnostný bonus + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Pracovná doba PO - PIA
- 14:00 – 22:00 / 22:00 - 06:00 ( + občas sobota)

- Pickovanie tovaru pomocou slúchadla

- práca s NZV (školenie zabezpečíme!)

Iné výhody:

- Práca v stabilnej firme
- Školenie na NZV
- Motivujúca pracovná atmosféra charakteristická vzájomnou úctou
- Moderné prostredie s najnovšími technológiami
- Individuálny prístup, konštruktívna spätná väzba a rozvoj
- Atraktívne platové ohodnotenie a benefity

V prípade záujmu prosím reagujte na pracovnú ponuku zaslaním životopisu, prípadne volajte na telefónne číslo 0948942345
Za prejavený záujem ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- ochota a chuť pracovať
- dobry fyzický stav
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť