custom-banner

Pracuj ako picker v sklade v Ilave s možnosťou zárobku do 1100€

25.05.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: okres Ilava, Považská Bystrica, Púchov; Dubnica nad Váhom, Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 880,-€ + výkonnostný bonus (priemerne 25-30% zo mzdy) + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Pickovanie tovaru pomocou slúchadla (nie práca so skenerom)
- Práca v chladenom sklade (cca 1-2 stupne)
- Pracovná doba:
poobedná 14:00 – 22:00
nočná      22:00 - 06:00
- možnosť zaškolenia na NZV

Iné výhody:

- Práca v stabilnej firme
- Školenie na NZV
- Atraktívne platové ohodnotenie a benefity

Životopis, prosím, zasielajte po kliknutí na "reagovať na ponuku", príp.volajte na tel.číslo 0948 390 475. Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- dobrý fyzický stav
- spoľahlivosť, zodpovednosť