Projektant hasiacich zariadení (Ref. č.: PR/022484)

24.05.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Civilná ochrana a bezpečnosť, Reality a stavebníctvo; Požiarny technik, Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1300 € brutto / výsledná mzda závisí od skúseností
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Projekčné práce v AutoCAD
* Tvorba kusovníkov/výkazu výmer pre logistiku a výrobu
* Autorský a technický dozor pri realizáciách SHZ na stavbách a pod.
* Organizácia projektu
* Vypracovanie projektovej dokumentácie,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* Vodičský preuzkaz B
* Znalosť AutoCAD