Referent Oddelenia riadenia projektov - projektový manažér

02.06.2020 Bratislavský samosprávny kraj

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Sabinovská 12
82005

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod, Štátna a verejná správa, Výroba; Finančný manažér, Obchodný manažér, Projektový manažér, Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

stabilné zamestnanie v regionálnej samospráve
- práca v mladom a energickom kolektíve
- program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 3. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 3. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Štátna správaSamospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:inzercia

Náplň (druh) práce
Projektové riadenie, príprava, administrácia a koordinácia projektov predpokladaných v rámci Programov spolupráce Interreg V-A, Integrovaného regionálneho operačného programu (IROP) a iných externých zdrojov;
Vypracovávanie monitorovacích správ, priebežných a záverečných správ pre pridelené projekty a ich archivácia;
Organizovanie koordinačných stretnutí v príslušných projektoch;
Zabezpečenie finančného riadenia projektov a procesu zúčtovania výdavkov na projektoch financovaných z externých zdrojov v súlade s pravidlami príslušných programov, legislatívou SR a internými smernicami;
Vedenie finančnej dokumentácie a zabezpečenie archivácie na pridelených projektoch v zmysle pravidiel programov;
Tvorba programového rozpočtu BSK na príslušné rozpočtové roky za rozpočty pridelených projektov;
Príprava a kontrola podkladov pre verejné obstarávanie (PHZ, prieskum trhu, súťažné podklady) pri obstarávaní tovarov a služieb súvisiacich s implementáciou projektov financovaných z externých a interných zdrojov v zmysle pravidiel programov a príslušnej legislatívy SR;
Spolupráca s ostatnými odbormi BSK pri príprave rozvojových zámerov a projektov uchádzajúcich sa o financovanie z externých zdrojov.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:30
do 15:30

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Druh pracovného pomeru: na dobu určitú, zastupovanie počas rodičovskej dovolenky
Požiadavky na zamestnanca:
Požadované vzdelanie : stredoškolské, vysokoškolské I. a II. stupňa
-znalosť iných jazykov výhodou
- riadenie projektov financovaných zo štrukturálnych fondov min. 1 rok
- skúsenosť s riadením investičných projektov výhodou
Vašu žiadosť/motivačný list a životopis prosím zašlite na adresu: email do 31. 03. 2020.
Pokiaľ budete vyhovovať profilu hľadanej pozície, budeme Vás kontaktovať telefonicky a pozveme Vás na osobné stretnutie.
Kontaktná osoba
Mgr. Ján Kollár, tel. 0948 846 728, 02/48264216, email

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)