custom-banner

Oplatí sa vycestovať! Kontrolór kvality s možnosťou ubytovania!

03.07.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: okres Malacky, okres Senica, okres Žilina, Zlaté Moravce
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba; Manažér kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + individuálna prémia až do 185€ + zákonné príplatky = mzda až do 1155€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- kontrola interiéru, exteriéru a tesnosti vozidla
- nastavenie geometrie
- kontrola technického vybavenia vozidla

Iné výhody:

- perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
- zaplatené všetky odpracované hodiny
- strava v podnikovej jedálni
- možnosť čerpania záloh už po prvom odpracovanom týždni
- možnosť dopravy z viacerých smerov, prípadne ubytovania pre vzdialenejších zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- stredoškolské vzdelanie technického smeru
- vodičský preukaz B
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- ochota pracovať v troch zmenách