Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Máš zmysel pre detail a prax vo výrobe? Tak potom hľadáme teba! Operátor výroby na lakovňu do automobilového priemyslu! Mzda až 1 070€! Ubytovanie/Doprava zabezpečené!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Výrobný pracovník v lakovni pripravuje karosérie na lakovanie, nanáša chemické látky, dokončuje lak a lakovací proces karosérie, odstraňuje chyby laku. Spôsob nanášania farieb je ekologický a používajú sa vodou riediteľné látky.

Upresnenie platových podmienok

850€ + príplatok za prácu v noci (60-120€) + od 2. odpracovaného mesiaca individuálna osobnostná prémia až 185€

Benefity a ďalšie výhody

- od 2.odpracovaného mesiaca individuálna výkonnostná prémia až do 185€
- príplatky za prácu v noci
- príplatky za prácu nadčas
- príplatky za prácu počas sviatkov
- benefit čerpania záloh
- možnosť ubytovania (prvý mesiac zdarma, od druhého mesiaca 80 EUR mesačne)
- doprava taktiež zabezpečená zo širšieho okolia
- zabezpečená teplá strava a celoročný pitný režim
- možnosť kariérneho postupu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu prosím posielajte svoje životopisy, prípadne volajte na telefónne číslo +421948942345

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- minimálna výška 165cm
- dobrý zrak
- prax vo výrobe
- prax v automobilovom priemysle veľkou výhodou
- zmysel pre detail
- manuálna zručnosť
- chuť a ochota pracovať na 3 zmeny
- pozitívny prístup
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť počúvať, spolupracovať a byť samostatný
- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie