Vodič expedície nových vozidiel - priemyselný park Drážovce!

20.05.2020 P. A. Mamut, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Typ pracovnej ponuky: Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 7 EUR/hod.
7€/hod + 0,50€ dochádzkový bonus + príplatky (noc 1,70€ ; víkend 2,50€; sviatok 4€)
Termín nástupu do práce: od 16.3.2020
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných mužov s vodičským oprávnením sk.B na prácu do priemyselného parku Drážovce!
* náplňou práce bude vyvážanie/parkovanie vyrobených automobilov z haly
* práca na 3 zmeny

Iné výhody:

* Dlhodobá spolupráca
* Práca na živnosť

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na uvedený mail. Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov.
Ponúkame prácu v príjemnom, motivovanom tíme, pestrú prácu so skvelými možnosťami vlastného rozvoja
Dopravu nezabezpečujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* podmienka je vodičský preukaz a vek nad 25 rokov
* spoľahlivosť
* chuť pracovať
* ochota pracovať na zmeny