Manažer kvality

09.06.2020 PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Inžinier kvality, Kontrolór, Manažér kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 2500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pro našeho klienta, společnost zabývající se nedestruktivním testováním produktů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer kvality.

• Vykonávanie rôznych typov nedeštruktívneho testovania (NDT) skúšok podľa špecifikácií
• Príprava reportov
• Kontrola kvality
• Výkon skúšok a kalibrácia NDT zariadení
• Práca z najmodernejšími zariadeniami v oblasti NDT
• Lokálne a medzinárodnej projekty
• Každodenná komunikácia v cudzom jazyku
• Nutnosť cestovať na medzinárodne projekty
• Interne a externe vzdelávanie
• Zaujímavé ohodnotenie na medzinárodných projektoch

Iné výhody:

• Práca na HPP
• mobil
• PC
• stravenky
• Možnosť profesijného a osobnostného rastu
• Získanie medzinárodných skúsenosti
• Flexibilná pracovná doba
• Místo výkonu práce - Bratislava

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

• stredoškolské s maturitou
• Vzdelanie v odbore Technického zameriania (výhodou)
• Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
• Praxe v oboru (výhodou)
• Čítanie technickej dokumentácie
• Znalosť MS Office
• AutoCAD - základy
• Vodičský preukaz B
• Тechnické znalosti a zručnosti
• Flexibilita