custom-banner

Jedna z TOP 3 automotive spoločnosti vezme k sebe šikovného elektro-údržbára. Pridáš sa k nám?

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    860 EUR
    + príplatky za zmennosť nad rámec Zákonníka práce, príspevok na dopravu a mnohé iné benefity . Konečná výška mzdy záleží od skúseností.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.4.2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta z oblasti automotive obsadzujeme pozíciu priamo do kmeňového stavu.

- oprava a údržba elektrických a elektronických častí tech. zariadení na výrobu prevodoviek
- optimalizácia a úpravy elektrických a elektronických častí výrobných zariadení
- údržba a servisné práce v pridelenej oblasti
- zodpovednosť za sortiment náhradných dielov na sklade
- diagnostikovanie porúch stroja NC PLC

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
Táto spoločnosť Ti poskytne aj mnoho zaujímavých benefitov. Tu je časť z nich a zvyšok Ti radi predstavíme na osobnom stretnutí.

- 13. plat (garancia zamestnávateľa)
- zaujímavý ročný bonus ( % ročnej mzdy )
- medziročné navýšenie mzdy

Informácie pre uchádzača:

sobnostné predpoklady a zručnosti
§22
teoretické a praktické vedomosti v oblasti elektrotechniky a elektroniky, techniky NC,PLC
znalosť riadiacich systémov Siemens je výhodou
znalosť čítania elektrotechnických schém
znalosť AJ alebo NJ je výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vyššie odborné vzdelanie