custom-banner

Mechanika, údržba...Vyznáš sa? Hľadá Ťa jedna z TOP 3 automotive spoločností!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    860 EUR
    + príplatky za zmennosť nad rámec Zákonníka práce, príspevok na cestovné. Konečná ponuka záleží od skúseností kandidáta.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.4.2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta z oblasti automotive obsadzujeme pracovnú pozíciu priamo do kmeňového stavu.

- údržba a servis strojov a zariadení
- optimalizácia stavu skladu náhradných dielov
- montáž a demontáž mechanických častí strojov a zariadení
- nastavenie a zoradenie stroja
- oprava pneumatických a hydraulických systémov
- výpomoc pri nenáročných prácach na elektrozariadeniach s bezpečným napätím
- nájsť príčinu poruchy a overiť účinnosť opráv

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
Táto pracovná ponuka so sebou prináša aj veľa benefitov a výhod, ktoré určite stoja za to. Toto je časť z nich:
- 13. plat ( garantovaný zo strany zamestnávateľa ), medziročné navýšenie mzdy
- na základe tvojich pracovných výsledkov dostaneš aj ročný bonus, ktorý tvorí % z tvojej ROČNEJ mzdy
- možnosť profesijného rastu a kariérneho postupu
- pestrý balík benefitov v oblasti zdravia, športu, kultúry, relaxu a nákupov

Informácie pre uchádzača:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
teoretické poznatky z oblasti mechaniky, preumatiky, hydrauliky
ak máš poznatky v oblasti riadiacich systémov Siemens, je to pre teba výhodou
prehľad v oblasti výrobných technológií
znalosť AJ alebo NJ výhodou (základy)
schopnosť byť tímovým hráčom

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vyššie odborné vzdelanie