Zodpovedný zástupca

21.02.2020 LUXMAG s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Trenčín
Trenčín
Považská 1706/35
91101

Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Manažér obchodného oddelenia hotela, penziónu, Vedúci prevádzky
Ponúkaný plat (základná mzda): 928 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
928 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
10. 3. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
10. 3. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Gastronómia

Náplň (druh) práce
• denné operatívne riadenie prevádzok • prezentovanie služieb a riešení klientom • vypracovávanie organizačného a pracovného poriadku, systému odmeňovania, popisov práce a ich predkladanie nadriadenému • účasť na výbere a schvaľovanie prijímania nových pracovníkov, rozhodovanie o rozviazaní pracovného pomeru • dohľad nad spokojnosťou hostí, nad dodržiavaním kvality poskytovaných služieb prevádzok • zodpovednosť za ziskovosť, poskytovanú úroveň služieb, čistotu, efektívnosť a celkový bezproblémový chod zverenej prevádzky • výpomoc pri obsluhe zákazníkov a komunikácia s nimi • riešenia neštandardných situácii, sťažnosti, reklamácií zákazníkov

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

- zodpovednosť precíznosť, pozitívny prístup k riešeniu problémov, komunikatívnosť - schopnosť vyjadrovania sa, analyzovanie a riešenie
- výborné organizačné schopnosti, schopnosť presviedčať, aktívny prístup

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

LUXMAG s. r. o.
Ďurgalova 2
83101 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko