custom-banner

Máme prácu pre skladníka s platným preukazom na VZV + doprava / ubytovanie zabezpečíme

29.05.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 858€/890€/1010€ plus až do 5-15% bonus, po skúšobnej dobe navýšenie na 879€/912€/1035€ plus bonus až do 15%
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca na VZV
- vykládky kamiónov
- naskladňovanie materiálu
- fyzická kontrola dodávky
- zavážanie materiálu k spotrebe
- účasť na inventúrach
- základná starostlivosť o vozíček

Iné výhody:

- práca v stabilnej, rozvíjajúcej sa firme
- doprava do a zo zamestnania z viacerých smerov, alebo možnosť ubytovania
- výška mzdy sa odvíja od typu vozíka, na ktorom môžete, viete a chcete jazdiť
- brutto mzda až do 1010€ za vláčik, 1048€ za W1, 1190€ za plošinový zakladač
- stravné lístky v hodnote 3,83€ za deň
- možnosť čerpania záloh už po prvom odpracovanom týždni
- koordinátor na telefóne každý pracovný deň

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- potrebný preukaz na VZV
- ochota pracovať v dvoch až troch zmenách
- spoľahlivosť
- zodpovednosť