custom-banner

Pátrame po šikovnom údržbárovi s vyhláškou par. 22!

03.07.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Slovenská republika; okres Malacky, okres Senica, okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika; Elektrotechnik, Inžinier údržby, Opravár
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzda od 1 009€ + individuálna výkonnostná prémia až do 185€ + nočný príplatok v priemere 137€ + príplatok za víkend v priemere 122€ (príplatok za režim 116€ mesačne alebo vyplatenie konta pracovného času) - celkový príjem cca 1450 EUR, - 13. pl
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- plánovaná a preventívna údržba strojov a zariadení
- opravy strojov a zariadení v operatívnom režime
- diagnostika porúch pomocou PC a PLC
- spolupráca pri vypracovávaní preventívnych plánov
- spúšťanie nových zariadení

Iné výhody:

- práca v stabilnej a úspešnej automobilke
- 12 hodinové zmeny rozvrhnuté rovnomerne, alebo s vopred daným rozvrhom
- vlastná jedáleň a stravné lístky
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť ubytovania
- koordinátor na telefóne každý pracovný deň

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- minimálne stredoškolské vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia
- platné osvedčenie odbornej spôsobilosti - Elektrotechnická vyhláška min. par. 22 a vyššie
- skúsenosť so zariadeniami SIEMENS, KUKA, ABB, FANUC, ROCKWELL, ALLAN BRADLEY, SCHNEIDER, FESTO je výhodou
- predošlá minimálne 2 ročná prax s opravou strojov a zariadení v priemyselnej výrobe
- úžívateľská úroveň MS OFFICE
- odolnosť voči stresu
- spoľahlivosť, flexibilita, tímový hráč, technické myslenie