custom-banner

Pátrame po šikovnom údržbárovi s vyhláškou par. 22!

28.03.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Slovenská republika; okres Malacky, okres Senica, okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika; Elektrotechnik, Inžinier údržby, Opravár
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzda od 1 009€ + individuálna výkonnostná prémia až do 185€ + nočný príplatok v priemere 137€ + príplatok za víkend v priemere 122€ (príplatok za režim 116€ mesačne alebo vyplatenie konta pracovného času) - celkový príjem cca 1450 EUR, - 13. pl
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- plánovaná a preventívna údržba strojov a zariadení
- opravy strojov a zariadení v operatívnom režime
- diagnostika porúch pomocou PC a PLC
- spolupráca pri vypracovávaní preventívnych plánov
- spúšťanie nových zariadení

Iné výhody:

- práca v stabilnej a úspešnej automobilke
- 12 hodinové zmeny rozvrhnuté rovnomerne, alebo s vopred daným rozvrhom
- vlastná jedáleň a stravné lístky
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť ubytovania
- koordinátor na telefóne každý pracovný deň

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- minimálne stredoškolské vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia
- platné osvedčenie odbornej spôsobilosti - Elektrotechnická vyhláška min. par. 22 a vyššie
- skúsenosť so zariadeniami SIEMENS, KUKA, ABB, FANUC, ROCKWELL, ALLAN BRADLEY, SCHNEIDER, FESTO je výhodou
- predošlá minimálne 2 ročná prax s opravou strojov a zariadení v priemyselnej výrobe
- úžívateľská úroveň MS OFFICE
- odolnosť voči stresu
- spoľahlivosť, flexibilita, tímový hráč, technické myslenie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Marcela Poláková
Tel: 421948343932