Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme šikovných operátorov do výroby vo Vrábloch s platom až 1040,-€. Doprava a ubytovanie zabezpečené zadarmo.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- obsluha automatizovaných bodovacích zariadení
- zváracích poloautomatov a automatov
- lisovanie a zoraďovanie na lisoch
- práca vhodná najmä pre mužov

Upresnenie platových podmienok

základná zložka 650,-€ + motivačná odmena 135,-€ + príplatky za nočné zmeny + rizikový príplatok 0,67€ + príplatok za nepretržitý režim + príplatky za soboty a nedele

Benefity a ďalšie výhody

- Práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť dopravy z viacerých smerov
- zmluva na TPP
- príplatok za prácu v noci
- príplatok za prácu počas víkendu
- rizikový príplatok 0,67 €/hod (v závislosti od pracovného miesta)
- motivačná odmena až 135 €
- stravné lístky v hodnote 3,83€
- benefit čerpania záloh
- možnosť pekného ubytovania priamo vo Vrábloch

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Životopis, prosím, zasielajte na uvedený email, príp.volajte na tel.číslo 0948 193 824. Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- pracovitosť
- spoľahlivosť
- ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie