OBCHODNO-MEDICÍNSKY REPREZENTANT / ŠPECIALISTA PRE SPÁNKOVÚ MEDICÍNU A OXYGENOTERAPIU pre Slovensko

03.04.2020 Saegeling Medizintechnik, s. r. o.
Miesto práce: Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Medicínsky/farmaceutický reprezentant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Vykonávanie komplexnej obchodnej činnosti pri predaji prístrojov dodávaných zamestnávateľom
- Zavádzanie nových produktov na trh
- Pravidelné a príležitostné návštevy zákazníkov
- Starostlivosť o zákazníkov
- Inštalácia prístrojov, ich odskúšanie a predanie zákazníkom
- Zaúčanie obsluhy v zdravotníckych zariadeniach
- Vedenie evidencie prístrojov a skladovej evidencie
- Vedenie databázy zákazníkov
- Riešenie reklamácií
- Účasť na odborných školeniach, seminároch a kongresoch

Iné výhody:

- Zodpovednú pozíciu v spoločnosti pracujúcou v medzinárodnom prostredí
- Zaujímavú samostatnú prácu, pracovnú sebarealizáciu
- Dobré platové podmienky
- Služobný automobil, mobilný telefón, notebook

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- SŠ/VŠ vzdelanie (technické alebo zdravotnícke zameranie)
- Prax v oblasti zdravotníctva výhodou
- Veľmi dobrá znalost PC - MS Word, Excel, Outlook, internet
- Komunikačné a prezentačné schopnosti
- Vysoké pracovné nasadenie, ochota cestovať, spoľahlivosť
- Znalost NJ, príp. AJ na vysokej úrovni
- VP sk. B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Predaj a servis zdravotníckej techniky

Oblasť pôsobenia:

Ostatná zdravotná starostlivosť i. n.

Adresa:

Saegeling Medizintechnik, s. r. o.
Galvaniho 7/D
Bratislava - Ružinov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Saegeling Medizintechnik, s.r.o.
Galvaniho 7/D, Bratislava - Ružinov, 821 04, Slovenská republika