Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáš prácu vo výrobe? Možnosť dopravy, alebo ubytovania, nástup hneď!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

práca na tri, alebo štyri zmeny vo Vrábľoch s dopravou z rôznych smerov alebo ubytovaním práca podľa zadaní nadriadeného na bodovacích a lisovacích strojoch
vizuálna kontrola dielov
kompletizácia dielov a následná kontrola obrusovanie ostrín, čistenie dielov

Upresnenie platových podmienok

650€ plus 135€ osobný príplatok plus všetky zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

doprava zdarma, alebo možnosť ubytovania
príplatky za nočnú zmenu
rizikový príplatok
stravné lístky
možnosť čerpania záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

práca vhodnejšia pre mužov
ochota pracovať v troch zmenách
zručnosť skúsenosti s prácou vo výrobe sú výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie