Špecialista technológie pre distribučnú sieť

20.09.2020 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Elektrotechnický inžinier, Elektrotechnik, Inžinier údržby, Konštruktér, Servisný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1750€ btt
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Na tejto pozícii budete:

• mať na starosti káble a káblové súbory
• analyzovať trh a dostupné produkty, na základe ktorých budete špecifikovať
parametre výrobkov,
• špecifikovať parametre výrobkov ( hrúbka, materiál a iné)
• sledovať kazovosť a poruchovosť materiálov, riešiť reklamácie
• technickou podporou pre zamestnancov pri poruchách

Iné výhody:

Zameranie:
• elektrotechnické, IT

Požadované vzdelanie:
• stredoškolské s maturitou
• vysokoškolské - I. stupeň
• vysokoškolské - II. stupeň
• vysokoškolské - III. stupeň

Cudzie jazyky:
• anglický jazyk - pokročilý

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Pri výkone práce je potrebné:
• min. 3 -ročná prax v oblasti elektrotechniky, techniky prípadne strojárstva
• osvedčenie §22 a §23 výhodou
• aktívna znalosť anglického jazyka (komunikácia s dodávateľmi)
• analytické myslenie a flexibilita
• schopnosť pohotovo reagovať na vzniknuté situácie