Manažér výroby

25.03.2020 QT PLAST s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Vlkanová
Matuškova 48
97631

Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Obchod, Výroba; Finančný manažér, Obchodný manažér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Mzdové ohodnotenie, osobné prémie a benefity v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1400 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 3. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 3. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:30. 4. 2020

Náplň (druh) práce
Riadenie a organizovanie výrobného procesu podľa prijatých objednávok, optimalizácia výroby
• Zodpovednosť za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie a dodržiavanie kvality a plánovaného počtu výrobkov
• Návrhy na zefektívnenie produkcie, dodržiavanie rozpočtu, efektívnosť procesov a ich definovanie , sledovanie nepodarkovosti a nastavenie opatrení
• Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov
• Kontrolovanie dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov, pracovnej disciplíny
• Podpora implementácie, participácia na zákazníckych auditoch
• Komunikácia s manažmentom v Taliansku na dennej báze , ohľadom podávania reportov o výrobnom programe , o zmenách a prípadných poruchách vo výrobe .

Zodpovednosť za systém zaškoľovania nových zamestnancov, kontrola ich dochádzky a hodnotenia
• Riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie v rámci svojich kompetencií
• Vedenie prevádzkovej dokumentácie
• Zodpovednosť za poriadok na pracovisku
• Zodpovednosť za systém údržby strojového vybavenia a výrobných priestorov

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 17:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Znalosť základných systémov riadenia, bezpečnostných noriem , znalosť ERP, zvládanie stresu, znalosť metodológie lean manufacturing / kaizen , schopnosť organizovať a prezentovať základné indikátory performance s pomocou nástrojov office automation. Znalosť anglického jazyka nutná, taliansky jazyk výhodou.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • praktické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

QT PLAST s.r.o.
97631 Vlkanová
Slovensko
Tel: +421918964715