Pracovník komunitného centra

28.08.2020 Optima Status

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Šaľa

Typ pracovnej ponuky: Sociálne služby; Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 580 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Možnosť ďalšej finančnej odmeny, alebo nefinančného benefitu od zamestnávateľa.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
580 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
5. 3. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
30. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 9

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomVýchova, vzdelávanie a športSociálne služby

Náplň (druh) práce
Pracovník komunitného centra vykonáva pracovné činnosti terénnou formou, spoluzodpovedá za prípravu a realizáciu aktivít komunitného centra. Mapuje potreby prijímateľov služby, zabezpečuje sieťovanie a komunikáciu s partnermi. Spolupracuje s ďalším tímom zamestnávateľa, verejnoprávnymi a štátnymi inštitúciami a ďalšími subjektami, so zámerom rozširovania možností riešenia nepriaznivej sociálnej situácie, alebo problému prijímateľov sociálnej služby.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • motivovanie ľudí
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tvorivosť (kreativita)
  • tímová práca
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

PROJEKT ÚPSVaR ,, Praxou k zamestnaniu 2".
Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzačov o zamestnanie do 29 r.
Zoznam požadovaných dokladov k žiadosti o prijatie do zamestnania:
- štruktúrovaný životopis uchádzača vo formáte Europass,
- doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní - musí obsahovať najmä nasledujúce informácie: názov a sídlo školy, školský rok a študijný odbor.
Každý úspešný uchádzač na pozíciu pracovník komunitného centra - komunitný pracovník, ktorého výberová komisia vyberie na výberovom konaní na uvedenú pozíciu, musí byť spôsobilý k právnym úkonom v plnom rozsahu a musí spĺňať podmienku bezúhonnosti. Splnenie tejto podmienky sa preukazuje výpisom z registra trestov (nie starším ako tri mesiace).

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • empatia
  • pozornosť
  • iniciatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť