Máš skúsenosti realitného makléra? Buď manžérom v Nitre!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pracujete ako realitný maklér, no cítite, že nie ste v správnom kolektíve, alebo že máte na viac? Radi by ste spravili zásadnú zmenu, no chýba Vám kapitál alebo pomocná ruka? Máte vlastnú realitnú kanceláriu a nedarí sa Vám "odlepiť od dna"? Práve teraz naša spoločnosť, ktorá patrí medzi 10 najväčších realitných kancelárií na SR, investuje do otvorenia ďalších pobočiek.

Veríme, že v dnešnej dobe už nie je priestor na franšízové a iné licenčné poplatky. Skutočne zdravými podmienkami na spustenie novej pobočky silnej spoločnosti je, že všetko hradí spoločnosť a nie sám manažér pobočky.

Náš vklad do spoločného podnikania:

- kancelárske priestory
- výpočtová technika
- štýlový nábytok
- inzercia na viac ako 150 internetových portáloch
- vlastné softvéry na zjednodušenie a zefektívnenie práce
- právne služby
- profesionálne školenia nových aj pokročilých maklérov
- inzercia náboru nových maklérov
- pri dosiahnutí vopred stanovených výsledkov firemný automobil, mobil

Váš vklad do spoločného podnikania:

- vlastný automobil a telefón
- SKÚSENOSTI S PRÁCOU REALITNÉHO MAKLÉRA
- chuť a odhodlanie zaškoliť a viesť nových kolegov

Náplňou Vašej práce je:

- po teoretickom školení, ktoré zabezpečuje centrála, vedenie maklérov v teréne, práca s firemnými softvérmi
- pravidelné porady, sledovanie denných aktivít každého makléra
- podpora, poradenie, pomoc maklérom
- účasť na realizácií obchodného prípadu (rezervačná zmluva, získanie podkladov k realizácií - LV, kat. mapa, komunikácia s bankami, fin. poradcami, znalcami, atď.)

Benefity a ďalšie výhody:

Získate podporu centrály pri realizovaní obchodných prípadov, právny servis, náklady spojené s realizáciou prípadu (katastrálne poplatky, notárske, zmluvné dokumenty,...) hradí centrálna kancelária.

Popri odmenách, ktoré získavate z vlastných realitných obchodov, získavate odmeny za každý prípad realizovaný Vašim maklérom.

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a budú pozvaní na pohovor.

Všeobecne požadované znalosti:

Pozícia vhodná pre:

- SKÚSENÉHO realitného makléra
- človeka s veľkými ambíciami
- cieľavedomého a disciplinovaného
- lojálneho
- vodcovský typ

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B