Kafé#Latte#Americano#Mačiatko# Vstúp do sveta kávy ako Area Manažér (Ref. č.: PR/022468)

27.09.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod, Vrcholový manažment; Country director, manager, Prevádzkar, Riaditeľ pobočky, Vedúci prevádzky, Vedúci prevádzky, vedúci predajne, Vedúci úseku predajne
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1300€ brutto / výsledná suma závisí od tvojich skúseností
Termín nástupu do práce: ASAP/dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Čo budeš ako Area Manager robiť?
* ( okrem pitia kávy ) budeš hlavne zodpovedať za prevádzky po celom Slovensku
* operatívne riešiť každodenné "challenges"
* jedným očkom kontrolovať stav prevádzok
* a v neposlednej rade reportovať & analyzovať výsledky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

* Koho hľadáme?
* manažéra so skúsenosťou s vedením prevádzky a ľudí
* vie sa dorozumieť v anglickom jazyku
* má "B-éčko" a za volantom je ako doma
* vie vyjednávať a je komunikačný guru