Technický predajca v Trenčíne

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Trenčín

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Na tejto pozícii budete:

• Zodpovedať za showroom klimatizácií, fotovoltiky a kotlov na príslušnom ZSE Centre
• Odborník ohľadom klimatizácií, fotovoltiky a kotlov v regióne
• Tvoriť individuálne cenové ponuky pre klientov na základe stanovených pravidiel
• Cestovať na obhliadky za klientmi, aktívne vyhľadávať obchodné príležitosti
• Predávať riešenia a poskytovať popredajný servis, viesť konzultácie pre zákazníkov
• Podporovať iných interných a externých obchodníkov v oblasti technických produktov
• Zastrešovať obsluhu produktov a procesov v oblasti fotovoltiky vo všetkých systémoch

Ponúkaný plat

900 EUR

Upresnenie platových podmienok

900 EUR fixná mzda + 30% odmena pri 100% plnení plánu

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času len 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

29.5.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 900 EUR pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K pracovnej pozícii prináleží aj výkonnostná odmena vo výške 30 % z ročnej mzdy pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 29.05.2020

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*orientácia v technológiách
*schopnosť rýchlo sa učiť, zúčastňovať sa na interných aj externých školeniach
*dobré prezentačné, komunikačné a predajné zručnosti
*aktívny vodič (vodičský preukaz sk. B)
*pokročilé zručnosti práce s počítačom (využívanie rôznych softvérov na kalkuláciu ponuky napr. SolarGIS)
*obchodnícke zručnosti podmienkou
*skúsenosti s predajom technických produktov veľkou výhodou

Požadovaná prax: predaj elektroniky, klimatizácií, fotovoltiky/ iné technické smerovanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B