Vedúci oddelenia financií a kontrolingu

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Čab, Lahne
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 EUR
    K základnému platu je pohyblivá zložka mzdy 25 %, 13. plat.
    Finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí uchádzača.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.4.2020

Hľadáme kolegu/kolegyňu na finančné oddelenie. Ak máte analytické myslenie a baví Vás práca s číslami, máme prácu práve pre Vás.
Vašou náplňou bude:
- Zodpovednosť za riadne vedenie účtovníctva v zmysle platnej legislatívy,
- Spracovanie daňových priznaní k DPH, Daň z nehnuteľností, DZMV, DP PO
- Spracovanie účtovnej závierky a spoluprácu s audítorom
- Evidencia a inventarizácia dlhodobého, krátkodobého majetku
- Mesačné a týždenné Cash flow
- Príprava a spracovanie ročného finančného plánu
- Mesačná, kvartálna, ročná kontrola dodržiavania plnenia plánu a zdôvodňovanie odchýlok
- Tvorba finančného forecastu - mesačného, kvartálneho, ročného plnenia plánu
- Týždenné sledovanie casflow
- Nastavenie kontrolingových procesov pre sledovanie výkonnosti a efektívnosti jednotlivých zákaziek
- Nastavenie kontrolingu vybraných ukazovateľov a ich vyhodnocovanie
- Projekty v oblasti zavádzania kontrolingu a ukazovateľov KPI

Benefity a ďalšie výhody:

Svojim zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:
stabilná práce v spoločnosti, ktorá je na trhu 30 rokov,
jazykové vzdelávanie priamo vo firme,
príspevok zamestnávateľa na DDS,
obedy priamo vo firme len za 0,80 €,
firemné akcie - pernamentky do divadla, kina, wellness,
spoločné firemné akcie - športové popoludnie, vianočné posedenie a iné.

Všeobecne požadované znalosti:

podmienkou je ekonomické vzdelanie,
- minimálne 5 rokov praxe v účtovníctve

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word, Podvojné účtovníctvo