Vaša práca
je naším poslaním.

Picker/vodič NZV v sklade v Senci s platom až 930€.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Pezinok; Sládkovičovo
Senec

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Príprava a vychystávanie tovaru na palety podľa objednávky (pickovanie)
- Práca so skenerom
- Práca s paletovým alebo nízkozdvižným vozíkom

Ponúkaný plat

850 EUR

Upresnenie platových podmienok

850€ + 40€ kvalifikačný bonus + motivačný bonus 40€ + výkonnostný bonus + stravné lístky v hodnote 4€ (2x lístok na 1deň)

Benefity a ďalšie výhody

-Základná mzda 850€
-Kvalifikačný bonus (po zaučení) 40€
-Motivačná odmena 40€
-Výkonnostný bonus (čím si šikovnejší, tým viac zarobíš)
-Stravné lístky v hodnote 4€ (za 12 odpracovaných hodín 2 stravné lístky)
-Príplatky za nočnú zmenu, nadčas, sobotu, nedeľu, sviatok
-Možnosť obnovenia/vyhotovenia si preukazu na VZV
-Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
-Možnosť profesného rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Na prácu je potrebný potravinársky preukaz. Preukaz na nízkozdvižný vozík je výhodou avšak nie podmienkou. Vítaná prax. Svoj životopis zasielajte po kliknutí na "Reagujem na ponuku" , prípadne volajte na tel. číslo 0948 193 824.
Všetci uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

spoľahlivosť
ochota pracovať na zmeny
flexibilita

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno