Architekt / Projektant

03.03.2020 Ing. Pavol Komloš - KON TIKI

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: KOŠICE
Košice
Typ pracovnej ponuky: Architekt, Projektant
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1200 EUR
uchádzač bude odmeňovaný podľa kvalitatívnych výsledkov
Termín nástupu do práce: od 1.4.2020
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vypracovávanie architektonických štúdií, projektov a dokumuntácii všetkých stupňov. Projekty prevažne na stavebné povolenie a realizáciu stavby. Projektujeme prevažne bytové domy, obchodné priestory a zároveň zabezpečuje realizácie týchto stavieb.

Informácie pre uchádzača:

Ponuky zasielajte na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Iné znalosti:

AutoCAD