custom-banner

Operátor v Nitre so skúsenosťou vo výrobe - okamžitý nástup! Doprava zabezpečená + 50€ nástupný BONUS

24.10.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Miesto práce: Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba; Autoelektrikár, Automechanik, Elektromechanik, Montážnik, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 905 - 935 EUR
Mzdové podmienky (brutto):
1 trieda 850 -2. trieda 890 EUR/mesiac -do 30.9.2020 uvedeny zaklad
Mzda Nástupná mzda od 1.10.2020 : Trieda 1 = 905,-€ - pracovník bez skúseností v automotive Trieda 2 = 935,-€ pracovník so skúsenosťami v automotive alebo po 3 mesiacoch práci 1. Dochadzka 10%,. 2. Kvalita 2,5% 3. Objem vyroby 2,5% Príplatok za prácu nadčas v bežný pracovný deň na 33% PPU Príplatok za prácu nadčas v sobotu sa zvyšuje na 33% PPU Príplatok za prácu nadčas v nedeľu sa zvyšuje na 38% PPU Príplatok za prácu v nepretržitej prevádzke sa zvyšuje na 25 centov na hodinu za každú odpracovanú hodinu V prípade, ak zamestnanec bude pracovať v špeciálnom kalendári „Hybrid C“ – 3 zmenná prevádzka bude mu poskytnutý príplatok vo výške 25 centov za každú odpracovanú hodinu. V tomto režime je ranná zmena stanovená štandardne na pondelok až piatok od 6:00 do 14:00, poobedná zmena na pondelok až piatok od 14:00 do 22:00 hod. Neštandardnosť kalendáru spočíva v nočnej zmene, ktorá sa začína v nedeľu od 22:00 hod do 6:00 hod a pokračuje ďalšími 5 nočnými zmenami od pondelka do piatku v čase od 23:30 do 6:00 hod. Okrem vyššie uvedeného príplatku bude mať zamestanec pracujúci v noci aj príplatok za prácu v noci. Prichádza k posunu vyplácania 13 platu o jeden mesiac neskôr a zároveň k zmene pomeru vyplácania 13 platu z pomeru 50:50 (dnes) na 60:40 v roku 2020 a 55:45 v roku 2021 (letný : zimný). Uvedená zmena zabezpečí poskytnutie daňového a odvodového zvýhodnenia zamestnancom, čo im zabezpečí vyšší čistý príjem. + príspevok na dopravu 20 € Zmennosť: Dvojzmenná prevádzka, ranná zmena - pracovný čas od 06:00 hod. do 14:30 hod. (pondelok až piatok) poobedná zmena od 14:00 hod. - 22:30 hod aktuálne sa otvára 3. zmena !!! Zamestnanci pracujú v prípade potrieb klienta aj nadčas. Špecifické (statické školenia) sa spravidla pre nových zamestnancov realizujú v sobotu (prioritne počas prvých 2 týždňov po nástupe na danú pracovnú pozíciu). Miesto výkonu práce: Dolné Hony, Nitra 949 01 Ubytovanie: Zamestnanci si prispievajú na ubytovanie 50,- € / mesiac - zrážka zo mzdy Riešené v Nitre – ubytovňa SOMO, Novozámocká 115/216, 949 05 Nitra
Termín nástupu do práce: od 15.10.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsadzujeme pozície v prevádzkach karosárne, lakovne, montáže a kvality. Budete pracovať na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa vysokých štandardov kvality a presne definovaných procesov.

Pracovná pozícia operátor/ka výroby je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti z automobilového priemyslu. Radi vás všetko naučíme! V našej Tréningovej akadémii spoločne zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a zabezpečíme vám potrebné školenia.

Obsadzované pozície výrobnej prevádzky: montáž, karosáreň, lakovňa
- práca na výrobnej linke, podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov.

Práca je vhodná pre mužov aj ženy,

Iné výhody:

Autobusová doprava, ktorá je zabezpečená na rôznych trasách z okolitých miest aj obcí. Ak sa rozhodnete pre inú dopravu do/z práce, poskytneme vám príspevok vo výške 20 EUR mesačne.
• Budete pracovať v špičkovo vybavenom pracovnom prostredí, kde sa o našich zamestnancov staráme.. Zabezpečenie kvalitného pracovného oblečenia na letné aj zimné mesiace je samozrejmosťou.
• Váš rozvoj je pre nás dôležitý, preto ponúkame možnosť vzdelávania, školení aj kariérneho rastu.
• Príplatky za nadčasy alebo za prácu cez víkend

Stravné lístky v hodnote 5,30€ (zamestnanec si dopláca len 1€)
možnosť záloh zo mzdy po 1. odpracovanom týždni

Informácie pre uchádzača:

Trasy zmluvnej dopravy:
- Linka: Nitra
- Linka: Trnava - Nitra
- Linka: Piešťany - Hlohovec - Nitra
- Linka: Partizánske - Topoľčany - Nitra
- Linka: Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Nitra
- Linka: Levice - Vráble - Nitra
- Linka: Horné Saliby - Šaľa - Nitra
- Linka: Nové Zámky - Šurany - Nitra
- Linka: Galanta - Nitra

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

manuálna zručnosť a ochota pracovať na zmeny