Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáme šikovných pracovníkov do skladu ( PICKER ) do Nitry - zabezpečená doprava aj ubytovanie

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca vo veľkom sklade, NEPRACUJE SA pri páse!
-balenie a prebaľovanie súčiastok
- prevažne práca so skenerom
- kontrola množstva materiálu na sklade, vychystávanie a príprava materiálu zo skladu
- zúčastňovanie sa na inventúrach

Upresnenie platových podmienok

Základná zložka mzdy 714,-€ + bonus 5 - 15 % + príplatky za nadčasy, prácu v noci a cez víkendy + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- V prípade záujmu kurz VZV
- práca na 2/3 zmeny + nadčasy
- zabezpečená autobusová doprava zo smerov Komárno, Hurbanovo, Bajč, Pribeta, Kolárovo,Bošany, Hronský Beňadik, Tesárske Mlyňany, Levice, Horné Saliby, Nové Zámky, Trnava, Piešťany, Partizánske , Topoľčany, Galanta, Šaľa...
- výkonnostný a dochádzkový bonus do 15% zo základnej mzdy
- stravné lístky v hodnote 3,83€ za každý odpracovaný deň
- práca v novej rastúcej firme (možný rýchly kariérny rast )

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk (stredne pokročilý - B2)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie