Samostatný účtovník

25.03.2020 ROŠERO-P, s. r. o.
Miesto práce: Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky: Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
základná mzda predpokladá prax 4 roky na pozícii samostatný účtovník
Termín nástupu do práce: od 1.4.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

vedenie podvojného účtovníctva, orientácia v zákonoch, vedenie účtovníctva viacerým účtovným jednotkám, spracovanie priznaní DPH, daňových priznaní, reporty
práca s programom HELIOS alebo Pohoda výhodou

Iné výhody:

Dochádzkový bonus 600 €/rok, Vianočný balíček, odmena pri pracovnom jubileu.
Vlastná jedáleň, obed 0,63 €, príspevok na kultúrne podujatia

kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

odbornosť, samostatnosť, trpezlivosť, pracovné nasadenie.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť ROŠERO-P, s.r.o. patrí klídrom na Slovensku v rámci výroby a predaja midibusov. Dodáva na európsky trh diaľkové, prímestské i mestské autobusy, vykonáva servisnú činnosť a predaj náhradných dielov.

Oblasť pôsobenia:

Výroba karosérií pre motorové vozidlá, výroba návesov a prívesov

Adresa:

ROŠERO-P, s. r. o.
Sadová 14A
Spišská Nová Ves
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Dana Štofková
Sadová 14A, Spišská Nová Ves, 052 01, Slovenská republika