Procesný technik (Ref. č.: PR/022342)

22.05.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Prešov
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Procesný inžinier, Projektový manažér v telekomunikáciách, Strojný inžinier, Technický pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): Spodná hranica - 900 € - vrchná hranica závisí od skúseností kandidáta, ktoré budú dôkladne prehodnotené a prispôsobené mzde
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Procesný technik zameraný na technologiu ktora meria vybracie pohyblivych cast daného produktu
* Hlavnou úlohou je vedieť vyhodnocovať výsledky meracieho zariadenie ktoré dáva feedback na spomínané vybrácie
* Vedieť navrhnúť a následne implementovať prípadné nápravné opatrenia a prispiet tým k plynulému chodu výrobnej linky
* Zodpovednosť za sledovanie, nastavovanie a zlepšovanie prevádzkových parametrov s cieľom plniť požiadavky zákazníka kladené na výrobu.
* Dbať na správne nastavenie geometrie na priradených strojoch
* Spolupráca s Inžinierom/Technikom údržby pri výskyte problému, s čo najrýchlejšou analýzou a odstránením problému
* Zodpovednosť za správne dodržiavanie zavedených pracovných postupov
* Účasť na meetingoch kde sa riešia bezpečnostné incidenty

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* Povinné
* - anglický jazyk- B1
* - skúsenosti z výrobnej spoločnosti, najlepšie automobilového priemyslu
* Výhodou:
* - znalosť 6 Sigma, TPM, Poka yoke ...
* - ovládať proces CNC obrábania - Veľká výhoda
* - vhodné aj pre juniorov/absolventov s praxou popri štúdiu
* - znalosti FMEA
* Osobnostne:
* - flexibilný, tímový hráč s dobrými komunikačnými zručnosťami
* - nezávislý, systematický a na výsledky orientovaný