Montér/ka suchých stavieb (Sadrokartonista/ka)

30.04.2020 VD Komplex s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice - okolie
Trstené pri Hornáde
Osloboditeľov 127
04411

Košice
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo, Výroba; Montážnik, montér, Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 812 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
812 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
27. 2. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 2. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Stavebníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Zaslať životopis na email email Vhodných kandidátov budeme kontaktovať na osobný pohovor.

Náplň (druh) práce
• Zameranie projektu
• Príprava materiálu na konkrétny projekt (profily konštrukcie, dosky, spojovacie materiály, finišovacie materiály…)
• Osadzovanie sadrokartónových dosák
• Montáž sadrokartónových priečok s následným vyplnením izolácie
• Montáž stropných konštrukcií, priečkových stien, rezanie, skrutkovanie, skracovanie a predlžovanie CD profilov
• Obsluhovanie pracovného náradia a techniky
• Úprava a presadrovanie spojov, vybrusovanie
• Realizovanie povrchových úprav sadrokartónových plôch
• Vizuálna kontrola vykonanej práce a následné opravy
• Zodpovednosť za zhotovovanie zatepľovania obvodových plášťov budov jednoduchých tvarov kontaktnými aj nekontaktnými, vetranými systémami
• Kontrola dodržiavania technologických postupov
• Zodpovednosť za odovzdanie zákazky podľa stanovených termínov
• Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOPZ

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tímová práca

Ďalšie požiadavky:

Preukázanie praktických zručností: popísanie technologického postupu montáže sadrokartónových dosák.

Osobnostné predpoklady
  • technický talent
  • precíznosť (presnosť)
  • trpezlivosť