Obchodný zástupca/manažer

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Obchodní zástupce - práce v terénu
Česká republika, Slovenská republika; Banská Bystrica, Bratislava, Košice, okres Trenčín, Trnava; Nitra, Prešov, Žilina
Typ pracovnej ponuky: Obchodný manažér, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 3000 EUR
Termín nástupu do práce: od 3.3.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 30.6.2020
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Rozšiřování obchodních aktivit, akvizice nových klientů
péče o stávající klientelu
prezentace společnosti a produktů
příprava a prezentace cenových a obchodních nabídek
analýza trhu a jeho vývoje

Nabízíme:
zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo živnostenský list
velmi zajímavé motivační platové ohodnocení
výbavu pro obchodníka - mobilní telefon, notebook, automobil
inovativní prostředí společnosti
využití sportoviště T-club zdarma (v areálu firmy) v rámci bonusového programu

Iné výhody:

"flexibilní" pracovní doba

Informácie pre uchádzača:

Požadavky a podmínky:
praxe na obchodní pozici výhodou
min. středoškolské vzdělání
práce převážně pro český trh, možno i slovenský trh (možnosti i Rakousko, Německo, Švýcarsko)
znalost obchodních principů a dovedností
práce s PC na uživatelské úrovni (Word, Excel)
ŘP sk.”B” – aktivní řidič
samostatnost, přesvědčivost, kultivovanost,
flexibilita, časová nezávislost, vysoké pracovní nasazení
trestní bezúhonnost

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Word